«

»

cze 26

Jak dodać widget, WordPress

Przy użyciu widgetów mozna rozbudować stronę, bloga o dodatkowe funkcje, takie jak mp. ostatnie komentarze, najnowsze wpisy,chmurka tagów, lub wstawiać dowolny kod html. Motywy wordpress zbudowane są tak, aby mozna było umieścić widgety w specjalnych miejscach na stronie. Najczęściej jest to kolumna po prawej lub lewej stronie, niektóre motywy pozwalają wstawiać widgety w stopce strony.

Jak dodać i zarządzać widetami na wordpress zobaczysz w poniższym filmie:

[vsw id="AYQMuD8tdV4" source="youtube" width="425" height="344" autoplay="no"]

Nie masz jeszcze bloga? 

Jak założyć bloga dowiesz się z poprzedniego artykułu Jak założyć profesjonalnego bloga w kilka minut. W kolejnym poradniku video pokarzę Ci jak ustawić menu a blogu.

Jeżeli masz jakieś pytania lub nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu związanego z budową i konfiguracją bloga zostaw komentarz lub skontaktuj się ze mną

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • Widgety
  • Jak dodać widget
  • widety na blogu
  • jak ustawiać widety
  • widgety Wordpres

O autorze

Krzysztof Dziuba

1 komentarz

  1. Mariusz Rakoski

    Sprawnie poprowadzony instruktaż. Rzeczowy, konsekwentny, a takich mało w Internecie. Zgrzeszyłbym, gdybym powiedział, że podobne, dostępne w sieci filmiki nie są pomocne, ale dostaję szewskiej pasji, kiedy prowadzący omawia wiele, wiele „rzeczy”, które tylko utrudniają odbiór, tym bardziej jak się jest początkującym blogerem, takie skakanie z kwiatka na kwiatek tylko wprowadza dezinformacje i chaos.

    Miło się słucha, bez jęków namysłu – a może to, a może tamto. I co najważniejsze – z pasją!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: